Kompletne
usługi

Pracuj z nami

Jesteśmy doradcami

Najważniejszym naszym zalożeniem jest pomagać naszym klientom z ich administacyjnymi problemami. Chcemy być partnerem a nie dostawcą. Kiedy klient patrzy na nas, patrzy jak na kolegę, który ma ten sam cel. Musisz lubieć ludzi i musisz lubieć wspólprace. Równocześnie musisz być stukturalny i zdolny do samodzielnej pracy.

Szukamy przede wszystkim osób z tytułem licencjata albo magistra. Mamy własny program do szkolenia nowych pracowników. Rozwój umiejętności jest ważny, dlatego chcemy ułatwić naszym pracownikom wykorzystanie czasu na edukację zawodową poprzez kursy, seminaria i studia.

Twoja kariera planowana jest z nami. U View możesz wybrać kierunek - jeśli chcesz karierę zawodową albo karierę jako menadżer.

Skupiamy sie na rozwoju liderów we własnych szeregach. Program rozwoju zarządzania może w dalszym ciągu przyczynia się do silnego, kompetentnego zarządcy na wszystkich poziomach firmy.

To jest wysoka ale stosunkowo realna struktura. Doceniamy zaangażowanych ludzi, którzy mają własne poglądy i przejmują inicjatywę!
Jobb%20hos%20oss%20bilde

Wolne etaty

Doradca

Oslo

Poszukiwanie
Doradca

Bergen

Poszukiwanie
Doradca

Stavanger

Poszukiwanie

Jestes zainteresowany praca u nas?

Your personal data will be safely stored in our internal systems and used to contact you about possible current and future job applications. For more information see our privacy policy.